GOOGLE ADWORDS

Zdobywaj nowych klientów dzięki reklamie w wyszukiwarce Google. Google AdWords to doskonała forma promocji Twojej firmy w Internecie. Daj się znaleźć potencjalnym klientom dokładnie w momencie, gdy szukają w Google firmy takiej jak Twoja. Niezależnie od tego jakie produkty, bądź usługi oferujesz – możesz precyzyjnie trafić do Twoich potencjalnych Klientów. Osiągasz natychmiastowy efekt i płacisz tylko za kliknięcie.

KREACJE GRAFICZNE

Tworzymy fantastyczne projekty graficzne, które intrygują, wciągają, wzbudzają ciekawość, angażują i przede wszystkim sprzedają a Klienci kupują oczami. 

KAMPANIE ONLINE

Tworzymy i projektujemy skuteczne kampanie reklamowe w Facebook i Instagram.

SEM i SEO

Pozycjonowanie Twojej strony, słowa kluczowe i kampanie SEM w wyszukiwarkach.

REBRANDING

Zmieniamy marki na lepsze, nadajemy im nowy wyraz i nowe znaczenie, zachowując tożsamość, podkreślając tradycję i osiągnięcia.

STRATEGIA MARKI

Pomagamy markom planować strategie, taktyki i budżety działań interaktywnych. Budujemy silną i rozpoznawalną markę w Internecie.

STRONY WWW

Projektujemy i wdrażamy nowoczesne strony internetowe. Strony responsywne , tworzymy sklepy internetowe, portale i wizytówki internetowe.

KONFIGURACJA REKLAM

Konfiguracja i uruchomienie reklam na Facebook i Instagram. Wyświetlanie reklam online może pomóc Twojej firmie dotrzeć do nowych klientów. Stosujemy spersonalizowane reklamy, które kierujemy do wąskiej grupy odbiorców, ale również szerokiego grona potencjalnych klientów.

SOCIAL MEDIA

Budujemy świadomość marki i zwiększamy rozpoznawalność w kanałach social media. Tworzymy wizerunek marki i długoterminowe strategie marketingowe. Dzięki nowym funkcjom zwiększamy poziom interakcji pomiędzy użytkownikami. Budzimy i prowadzimy profesjonalnie Twój profil na facebook, instagram, youtube. Jesteśmy on-line.

Kontakt

Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie. Zapraszam do współpracy.

 

daniel-bingo.png

DANIEL

CEO / Marketing Manager

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 500 624 600

SOCIAL MEDIA


FB INS

WYPEŁNIJ PROSTY FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub jedną z wyżej wymienionych metod.Formularz kontaktowy

Joomla Forms makes it right. Balbooa.comBINGO Media

Tel: 512 123 271
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017-2020 Bingo Media
Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/emptel/domains/bingomedia.pl/public_html/plugins/system/helix3/core/classes/Minifier.php on line 227