strony www

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w social media marketingu, a głównie w obszarze mobile marketingu. Zajmujemy się kreatywnym marketingiem, budowaniem świadomości marek, wizerunkiem firm (branding) oraz realizacją szeroko rozumianej reklamy internetowej. Nieustannie wzbogacamy naszą wiedzę, podnosimy kwalifikacje zdobywając wartościowe certyfikaty oraz nabywamy cenne doświadczenie przy realizacji projektów klientów Jak działamy i jakich używamy instrumentów marketingowych Zrozumienie marketingu internetowego i jego praktycznego zastosowania wymaga badań rynku, prześledzenia potrzeb użytkowników i długofalowych działań marketingowych. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdego projektu. Cenimy sobie profesjonalność i wysoki poziom contentu. A nasze projekty cechuje oryginalność, estetyka i wysoka jakość wykonania.

Kontakt

Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie. Zapraszam do współpracy.

 

daniel-bingo.png

DANIEL

CEO / Marketing Manager

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 500 624 600

SOCIAL MEDIA


FB INS

WYPEŁNIJ PROSTY FORMULARZ KONTAKTOWY

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza lub jedną z wyżej wymienionych metod.Formularz kontaktowy

Joomla Forms makes it right. Balbooa.comBINGO Media

Tel: 512 123 271
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017-2020 Bingo Media